•  
     
    Gladwin High School
     Honor Roll
    1st Marking Period
    2019-20
  •  

    Senior   Junior   Sophomore   Freshman
    MADISON K. ASKEW   RYLEY A. BEADLE   CARSON A. ALLEN   MARIA G. ALLEN
    JAMES H. BAILEY   WILSON E. BRAGG   EMMAROSE ANDERSON   MERADITH J. ANDERSON
    JONATHAN M. BAZZLE   CHANCE T. BREAULT   LAUREN E. ANDERSON   CONNER J. ASPINALL
    GRACE E. BEARDSLEY   CHLOE A. BRUNER   MORGAN T. BAILEY   BROOKLYN J. BAZZLE
    KAELEE M. BIERSCHBACH   JOHN J. CECCARELLI   KATELYN E. BALLARD   WILLIAM A. BECK
    KETON L. BLACKMER   KARL J. CECCARELLI   SYDNEY L. BAZZLE   JORDON L. BEDWELL II
    KATIE G. BREAULT   HAILEY M. CHISUM   BRODY P. BIGHAM   JAELEA A. BOYLESS
    JAMES F. BRUMM JR   EMILY J. CLARK   TANNER BISSONETTE   LIVIA R. BOYLESS
    LILLIAN R. BRUMM   KAITLYNN K. CONLEY   NATASHA L. BOCK   KARLY D. BUZZELL
    JEBODIAH J. BUKOSKY   DELANEY O. COTE'   AUTUMN BRATCHER   MADELAINE M. CANTRELL
    BREANNA R. CASTILLO   TRISTAN Z. DENGLER   CARLEE M. COLLISON   SABRINA R. CHISUM
    BROOKE E. CHENETTE   ROBERT L. DINKENS JR   BRIELLE N. DICK   DELANEY O. CONLEY
    CALEB W. COLLISON   VICTORIA R. DOAN   RILEY J. DOTSON   SINDLE R. CORLEW
    SYDNEY N. CONLEY   SHAYNA D. EVANS   FELICITY K. EDICK   MIRANDA J. CORNMAN
    ALAINA R. CUDDIE   AMARA M. FITZPATRICK   HANNAH K. ELMORE   BRAYDEN M. CROSS
    KELSEY L. DERCK   BRENDAN C. GOECKEL   ANDREW D. GARY   KEEGAN E. CUDDIE
    KATIE DION   CEDRICK GUTIERREZ   ANGEL L. GRANT   KIMBERLY A. CURTIS
    WALTER A. DOAK   RYAN R. HAGER   FRIDA M. GUNERUS   JAIME M. DALABA
    MITCHELL W. DUKE   MALYNN L. HAINES   PARKER C. GUOAN   KAREN A. DAVIS
    AMANDA R. ENDICOTT   ROBERT HENDRICKSON JR   ADIN J. HAGER   SKYLAR N. DAVY
    ROBERT G. FORTIER   AVERY L. HITE   LUCAS C. HAGER   KASEY N. DAY
    ASHLYN R. GUILD   JUSTIN C. JOHNSON   MACY M. HAINES   CONNOR C. DEE
    JEROD M. GUOAN   OLIVIA E. KLEIN   ABIGAIL R. HANNAH   MACENZEE M. DOOLEY
    SHEA A. HENDERSON   OLIVIA K. KLEINHARDT   DAMIEN HENDRICKSON   MOLLY R. EDICK
    MARIAH R. HUGUELET   CHLOE K. KOKOTOVICH   HUNTER D. HUGUELET   MADISON M. ELLIS
    TAYLOR K. HUND   HAILEY L. KOKOWICZ   HALEY M. HUND   EARL R. ESILINE
    HEIDI L. INSCHO   PHEONIX KREUTZER-BAILEY   BRAEDAN JESKE   MADISON FEJEDELEM
    DARSH K. KASHYAP   CHASE D. KUKUK   NATHAN W. KEEN   KADIN R. FETTEROLF
    RYAN E. KENDALL   HAILEY M. LAWRENCE   DYLAN M. KRONENBERG   GRACE A. GAWEL
    KALEB K. KISH   ANGELYNNA L. LEDDY   REBECKA LINDFORS   BRADY W. GEHRETT
    KILLEEN R. KLADDER   KAITLYN M. LEVINE   MAYA G. MARSROW   LIAM V. GRAVELINE
    DANIELLE N. KLAMER   KATHERINE L. LINDEMAN   NATHAN A. MATTOON   OLIVIA GUTIERREZ-SPROTT
    MATTHEW D. LIBBY   BRENDAN L. MANGES   JACOB M. MIOTKE   MAELEN E. GUZMAN
    JACOB E. LIEBERMAN   ALEXIS C. MANN   LEXI E. MOORE   ISAAC J. HALE
    ASHLEIGH R. LUCAS   ZANIA L. MCCLAIN   LEVI J. MYERS   MADISYN L. HAMILTON
    SARA M. MACON   ZACH MCCUMMINGS   LUKAS S. NEWMAN   HANNAH L. HATTON
    NATHAN D. MALICKI   KIERRA N. MCGOURTY   RACHEAL D. NYARKO   AIDEN HENDRICKSON
    KAMI L. MANTEI   JOSHUA R. MCKENNA   JOSHUA J. O'HENLEY   EMILY A. HEYER
    ZOIE A. MARTINI   HUNTER A. MERCER   LANDEN R. OWENS   NAKIA J. IAFRATE
    BLAKE MCCUMMINGS   ALEXIS M. MILLER   YANISA PADKLANG   NOELL J. IRELAND
    COBEY J. MCGRAW   NOAH T. MILLER   RENAE A. PARRETT   ALYSSA A. KANYO
    BROOKE M. MCKEEVER   KAILAH R. MORGAN   DENVER J. PETERS   MAHAK K. KASHYAP
    BENJAMIN R. MILLER   ALLEY E. MORRIS   NICOLE R. POLLOCK   LOGAN K. KOKOTOVICH
    SUMMER M. NEWMAN   KAILEY P. OSORIO   JACKSON J. RAYMOND   MARIAH F. LAFORGE
    SAMUEL A. PARKER   MAKAYLA K. PARKER   KATIE L. RAYMOND   DAKOTA J. LEDDY
    MARA C. PELLERITO   AUSTEN W. PEARCE   RODGER N. RECHLIN   ABIGAIL K. MANGES
    ABIGAIL M. QUICK   BENJAMIN L. PENIX   COLE A. RODABAUGH   DAMIEN M. MANN
    MACKENZIE RAYMOND   MIKAYLA PETHERBRIDGE   MACY A. ROWLEY   KATHERINE L. MARTIN
    MIRANDA R. RAYMOND   LOGAN W. PRIEST   TRINITI M. SIEGERT   MIRANDA J. MATHIS
    SCOTT N. RECHLIN   BENJAMIN J. QUESADA   LOGAN M. SIMRAU   KADEN P. MCDONALD
    TANNER C. REEDS   EMMA L. SCHWAN   HANNA E. SISCO   MADISON R. MCGOURTY
    NICHOLAS ROBINETTE   ETHAN M. SHEA   JENNA E. STONE   LOTTIESUE R. MCGRAW
    TUCKER J. ROEHRS   LAUREN A. SHELL   KAYLEIGH URBANCZYK   LINCOLN D. MCKINNON
    DANIELLE R. ROGGOW   JASMINE M. STRAYER   ANTONIA VARGES   LUCAS B. MEAD
    MAKAYLA ROGOSZEWSKI   ZACHARY SWINEHART   AUSTIN J. VOLMERING   CASSIDAY A. MERCER
    HADEN J. ROWLEY   KASSIDY J. TEFFNER   AUSTIN D. WAGNITZ   AVERY A. MILLER
    SUMMER R. RUSSELL   COLTON J. URBANCZYK   THOMAS J. WELKE   ELISE S. NETTLETON
    MARIO SANGRET-SAVALLE   TAYLOR K. VASHER   ELLA M. WHEELER   BENJAMIN M. OTIS
    JOSHUA P. SCHILLING   HUNTER J. WILLIAMS   ELIZABETH L. WILBER   ZOEY E. RASHOTT
    ERIK R. SEEBECK   CAL B. WOODBURY   MARLEY R. WILLERT   HAYLEE M. RAYMOND
    BRIANNA N. SHEA   EISEN M. WUELFING   MAKAYLA WILSON   DELANEY J. REYNOLDS
    SHELBY J. SPERRY       CAITLIN WOODS TAYLOR   HUNTER L. SCHINDLER
    CHANNING D. STURGIS       EMILY D. WYNIEMKO   ANNA M. SEEBECK
    VIDALIAH R. SYKES       HARMONY E. YOUNG   STEVEN D. SHARPSTEEN
    KOLE R. THURLOW       KYLEE S. ZIETZ   ANASTASIA G. SISCHO
    DOMINIQUE J. TRONDLE           KELSEY J. SYRETT
    DONALD A. UNDERHILL           NELLIE M. THORINGTON
    KAYLA M. VANTIEM           KHLOE F. THURLOW
    VADAWN E. WAGNITZ           TYLER J. TWINING
    AUSTIN B. WALLING           GRACE L. VERCRUYSSE
    MARIAH J. WALTERS           NICHOLAS S. WHEELER
    ETHAN B. WESTON           GRACE A. WHITMAN
    ALEXIS B. WHEELER           JACK J. WILLFORD
    BRANDON F. WHITE            
    MAKAYAH B. WILLFORD            
    ASHLEY K. WISNIEWSKI            
    EMILY R. WITHROW            
    TYLER A. WUELFING            
    ABIGAIL ZABOROWSKI            
    KAITLYN ZABOROWSKI            
    JUSTIN S. ZIETZ